Karadayı 66. Bölüm HD izle

Merakla beklenen , ATV nin vazgeçilmez disi KaraDayı 63. bölüm de işler kızışacak gibi görünüyor, ne dersiniz? Zira Nazif aldığı kararlar ile kara ailesinin sarsılması kaçınılmaz olmakla beraber , bu kararları büyük üzüntü ile karşılamışlardı. Mahir in babasını kurtarmak için artık farkı çözümler üretmek zorun da kalmıştır.

Bu arada gecenin bir vakti kendisine saldıranların peşine düşerken acaba atladığı bir şeyler mi vardır? Feride nin kardeşi ile ilgili bir şeyler arama çabası her ne kadar devam etse de, Mehmet saim bey bu durumlardan duyduğu rahatsızlığı gizlememektedir. İşte tüm bu olayların ışığın da KaraDayı 64. bölüm Tek Parça da acaba bizleri nasıl bir Kara Dayı bölümü beklemekte dir? Bütün bu soruların cevabını almak için, arkanıza yaslanın veKaraDayı 64. bölüm için ATV de yerinizi mutlaka ayırtın, sakın ihmal etmeyin.

Karadayı 66. Bölüm Bedava izle,Karadayı 66. Bölüm Full Canlı izle,Karadayı 66. Bölüm HD izle

Her bölüm bir başka entirika ile karşılaşan Mahir, artık yılanın kafasını koparmaya niyetlidir, aldığı kararları sorgularken bir yandan da halen babasına verdiği sözü tutamamış olmanın acısını içinin taa en derin yerlerin de hissetmeye devam eder. İşte KaraDayı 63. bölüm izle de de yine bu sıkıntılar etrafın da kurgulanmış bol aksiyonlu bir bölüm bizleri bekliyor. Kenan imrizalıoğlu ve Berguzar Korel farkı ile Kara Dayı 64. bölümü ile yine pazartesi gününe damgasını vuracak.

Karadayı 66. Bölüm Full izle,Karadayı 66. Bölüm Full Canlı izle,Karadayı 66. Bölüm Full HD izle

Leave a Comment

bölüm izle